![](https://www.hgc.gr/wp-content/uploads/2020/04/ΕΠΙΤΟΠΟΥ-ΠΡΙΝ-ΜΕΤΑ-i.png)
Η μέθοδος αυτή, έχει ως αποτέλεσμα την εις βάθος απομάκρυνση των περιττωμάτων των ακάρεων, της οικιακής σκόνης, την ελάττωση των μικροβίων και την απολύμανση.
Ο καθαρισμός πραγματοποιείται με ειδικό μηχάνημα εντατικής αναρρόφησης και στη συνέχεια γίνεται βαθύς καθαρισμός και απολύμανση με τη μέθοδο ψεκασμού-τριβής καθαριστικού και ταυτόχρονης αναρρόφησης υγρών.
Με την εντατική αναρρόφηση απομακρύνεται πάνω από το 90 % των ακάρεων, των περιττωμάτων ...
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ →APR